مدل بامزه رامین رضاییان در برخورد با عادل فردوسی‌پور!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رامین رضاییان بازیکن درخشان تیم ملی که به برنامه بیست هجده رفته بود، لب به انتقاد از عادل فردوسی پور گشود. او که دل پری از عادل فردوسی پور و آنالیزهایش داشت، شروع کرد به طعنه زدن به این مجری و ابتدا او را مربی خواند! بعد هم شروع کرد به آنالیز این برنامه گیر دادن. او سپس گفت انتقادها را قبول می کند. 

او درباره حاشیه هایش در پرسپولیس گفت نوع رفتارش در رفتن به ترکیه غلط بوده است. می گفت کلی سختی کشیده، زبان بلد نبوده و حتی یک سال تنها بوده . او مدام داشت به عادل گلایه می کرد. از خداداد گلایه کرد و گذشته را نبش قبر کرد . جالب اینکه پشتش به عادل فردوسی پور بود تا جایی که عادل به او بگوید با من قهری که پشتت را کرده ای سمت من؟

رامین هم گفت نه اما باز بیشتر روی صحبتش با محمدرضا احمدی بود و در ادامه برنامه هم از اینکه عادل از او درباره استایل رونالدویی اش پرسید دلگیر شد!

 

41258

اعتراف بامزه رامین درباره تمرین شادی گل ملی پوشان!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رامین رضاییان در بین کل کل با عادل فردوسی پور در بیست هجده اعتراف کرد که کلی به گل زدن از روی کاشته امید داشته و خوابش را دیده بوده و این قدر در تمرین ها خوب کاشته می زده که کلی به شادی گل هم فکر کرده بوده است. البته او اعتراف کرد که اشتباه کرده نگذاشته کاشته جلوی پرتغال را جهانبخش بزند. رامین رضاییان پس از آن گفت:«تقریبا همه بچه ها برای شادی گل در جام جهانی تمرین کرده بودند و هر کسی استایل خاص خودش را داشته است!»


41258

واکنش ترامپ به حمله خونین به دفتر یک روزنامه در آمریکا

به گزارش خبرگزاري رویترز؛دونالد ترامپ که در مراسم ششمین ماه پس از اجرای قانون اصلاح مالیات بر درآمد در آمریکا سخن می گفت، افزود: روزنامه نگاران همچون همه مردم آمریکا در حین انجام کارشان نباید هیچ گونه ترسی از حمله ی خشونت آمیز داشته باشند. با هیچ بیانی نمی توانیم غم و اندوه خود را به خانواده های قربانیان ابراز داریم. رویدادی بسیار بسیار هولناک اتفاق افتاد. ما متعهد می شویم هر حمایتی از دست مان بر می آید، دریغ نکنیم. درد و رنج بسیار بزرگی اتفاق افتاده است.

49311

حال و هوای تهران در نخستین روزهای تابستان؛ افزایش همزمان گرما و آلودگی هوا !

 در مورد شرایط دمایی تهران اظهار کرد: دمای تهران این روزها حدود۳۷ تا ۳۹ درجه سانتیگراد است و انتظار می‌رود طی روزهای آینده در همین حدود باقی بماند.

وی با بیان اینکه هنوز جو به اندازه کافی گرم‌ نشده است، گفت: معمولا گرمترین دوره سال در کشور ما ۱۵ تیر تا ۱۵ شهریورماه است و بیشترین میانگین دمای کشور در این بازه زمانی ثبت می‌شود. با اینکه تابستان شروع شده اما هنوز جو به طور کامل گرم‌ نشده است چون با وجود تغییر فصل یک دوره زمانی نیاز هست تا تا جو به‌طور کامل گرم شود، همان طور که در پاییز طول می‌کشد تا جو سرد شود بنابراین طبیعی است که دمای تهران در روزها و هفته‌های آینده بیشتر از شرایط فعلی باشد.

نقش تابش آفتاب در تولید آلاینده ازن

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی در ادامه در مورد شرایط ناسالم هوای تهران طی روزهای گذشته، با اشاره به نقش پررنگ نور خورشید و تابش آفتاب در تولید گاز آلاینده ازن تصریح کرد: در تابستان کم بودن شرایط ابرناکی و تشدید تابش آفتاب منجر به تولید ازن در سطوح زیرین جو می‌شود البته تردد وسایل نقلیه و سایر منابع آلاینده نیز در تولید این گاز مضر نقش دارند.

وظیفه با بیان اینکه در فصل تابستان روی ایران یک واچرخند (منطقه پرفشار دایره‌ای غیر منظم که در آن جهت حرکت هوا مخالف جهتی است که در مراکز کم‌فشار موجود است) شکل می‌گیرد، گفت: این پدیده به واچرخند عرض‌های جنب حاره‌ای معروف است که باعث انتقال ازن از لایه‌های فوقانی جو می‌شود البته ازن در سطوح فوقانی جو یک گاز مفید محسوب می‌شود چون جلوی اشعه ماورای بنفش را می‌گیرد اما به‌طور کلی این گاز، آلاینده است و وقتی در سطح زمین از طریق منابع آلاینده و تابش نور خورشید تولید می‌شود قدرت ترکیبی بالایی دارد و می‌تواند بسیار مضر باشد.

گرد و غبار مشکل دیگر تهران در روزهای گرم سال

این کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه با اشاره به اینکه در فصل تابستان مشکل آلودگی ناشی از گرد و غبار وجود دارد، گفت: به دلیل خشک بودن سطح زمین و نبود بارش و رطوبت در فصل گرما شاهد وقوع گرد و خاک هم در این دوره زمانی هستیم که البته این وضعیت محدود به تهران نیست و در غرب کشور از جمله در خوزستان حتی با شدت بیشتری وجود دارد.

وی با بیان اینکه آلودگی هوا در فصل تابستان به شکل گرد و غبار و افزایش غلظت آلاینده ازن خود را نشان می‌دهد، گفت: آلودگی هوای تابستان برخلاف زمستان یک روند ثابت دارد و تغییرات غلظت آلاینده‌ها کمتر است. نه اینکه در تابستان آلایندگی نباشد بلکه به دلیل گرما و افزایش دما آلایندگی در عمق بیشتری توزیع می‌شود. به همین علت غلظت آلایندگی نسبت به زمستان کمتر است.

وظیفه با تاکید بر اینکه در تابستان هم منابع آلاینده مثل وسایل نقلیه باعث ناسالم شدن هوای شهرها از جمله تهران می‌شوند، اظهار کرد: اگرچه در تابستان به دلیل تعطیلی مدارس، ترافیک کمتر است و وارونگی دما مثل روزهای سرد سال وجود ندارد اما در این فصل هم ذرات معلق کمتر از دو نیم میکرون ناشی از منابع متحرک و ثابت و ذرات معلق ۱۰ میکرون ناشی از وقوع گرد و خاک وجود دارد.

افزایش غلظت ذرات معلق ۱۰ میکرون در تهران بر اثر گرد و غبار

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی در مورد آلودگی گرد و غباری تهران تصریح کرد: در فصل تابستان به دلیل افزایش دما و کاهش بارش اراضی خشک پتانسیل خیزش گرد و غبار را دارند. به همین علتدر تابستان غلظت ذرات معلق ۱۰ میکرون بالاتر است درحالی‌که در زمستان غلظت ذرات معلق کمتر از دو نیم میکرون بیشتر می‌شود و از آنجا که ذرات معلق درشت‌تر هستن، دید را کاهش می دهند.

 

 

۴۲۴۲

جزییاتی از اعتراضات مردم خرمشهر/ نماینده مجلس: مردم آب را باز نگه دارند تا آب شور خارج شود / عکس

رئیس آبفای شهرستان خرمشهر با اشاره به عملیات تعمیر خط غدیر اظهار داشت: عملیات تعمیر خط 1800 میلی‌متر غدیر دیشب با موفقیت کامل انجام شد و آب غدیر از شب گذشته مجددا وصل شده است.

وی افزود: تا حوالی ظهر امروز شاهد کاهش چشمگیر شوری در شهرهای خرمشهر، آبادان و شادگان خواهیم بود.

همچنین عبدالله سامری نیز در همین زمینه اظهار داشت: در روز گذشته یکی از لوله‌های طرح آبرسانی غدیر نزدیکی هویزه دچار شکستگی شد و به این دلیل بر روی آب خرمشهر تاثیر گذاشت و آب این شهرستان بیش از حد شور شد.

وی ادامه داد: این مشکل با تلاش شبانه‌روزی اصلاح شد و آب شرب طرح غدیر یک وارد تصفیه‌خانه خرمشهر شد و پس از تصفیه در شبکه‌های آبرسانی شهری قرار گرفت.

نماینده مردم خرمشهر و مینوشهر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: تمام مسئولان برای برطرف کردن مشکل خرمشهر پای کار آمدند و دست در دست هم دادند تا از این مشکل خارج شویم و اکنون با ترمیم شکستگی لوله از مبدا شوری آب خرمشهر برطرف شده و مردم مقداری لوله‌های آب منازل خود را باز نگه‌دارند تا آب شور خارج شود.

وی تصریح کرد: سال 95 طرح غدیر2 کلنگ‌زنی شد و این طرح امروز تا حسینیه رسیده است و تا نیمه تیر این طرح برای خرمشهر و آبادان افتتاح می‌شود تا با این طرح آب شرب روستاهای خرمشهر نیز تامین می‌شود.

 

۴۲۴۲

بلژیک صدرنشین شد و به سمت سخت جدول رفت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در آخرین شب دور گروهی رقابت های جام
جهانی 2018 تیم های انگلیس و بلژیک برای تعیین تیم صدرنشین گروه G به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری 1-0 بلژیکی ها
خاتمه یافت.

در این مسابقه عدنان یانوزای در دقیقه 51 تک گل بلژیک را به ثمر
رساند تا این تیم به عنوان صدرنشین صعود کند و با رفتن به سمت دشوار و سخت جدول،
حریف ژاپن در یک هشتم نهایی شود.

در دیگر بازی این گروه هم تیم ملی تونس موفق شد 2-1 از سد پاناما
بگذرد تا موفق شود جام را با سه امتیاز ترک کند.

 

254 41

مراجع تقلید به رییس دفتر رییس‌جمهور چه گفتند؟

محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس‌جمهوری کشورمان در ابتدای سفرش به قم به زیارت مضجع شریف کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه(س) رفت. واعظی همچنین با حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد سعیدی، تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) دیدار کرد.

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) در این دیدار گفت: یکی از کارهای مهمی که امروز باید انجام دهیم، دشمن‌شناسی است و نکته کلیدی دیگر این است که وحدت و انسجام داخلی بین مردم و مسئولان با یکدیگر را حفظ کرده و ارتقا دهیم.

او با اشاره به این که باید به مردم توضیح دهیم که سختی‌هایی که امروز پیش روی نظام قرار دارد در سال‌های اولیه انقلاب و حتی در تاریخ اسلام سابقه دارد، افزود: وقتی مردم ثمرات ایستادگی‌های گذشته در برابر سختی‌ها را ببینند، بیشتر امیدوار به مقاومت و ایستادگی می‌شوند. امروز باید بیش از گذشته بر نقاط قوت، توانمندی‌ها و استعدادهای داخلی تکیه کنیم و با کنار گذاشتن دعواها و اختلافات دشمن را از رسیدن به اهدافش مأیوس کنیم.

آیت‌الله نوری همدانی نیز در دیدار رئیس دفتر رئیس‌جمهور با اشاره به شرایط پیش آمده به دنبال مواضع جدید دولت آمریکا و خروج از برجام، گفت: وحدت رمز پیروزی و بقای جمهوری اسلامی بوده و امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز داریم که رابطه بین مردم با نظام و مسئولین با یکدیگر نزدیک‌تر و صمیمی‌تر باشد.

در همین حال، آیت‌الله مکارم شیرازی در دیدار با واعظی ضمن بیان این که نمی‌توان منکر شد که در همه جا و از جمله دولت ضعف‌هایی وجود دارد، تصریح کرد: با این اوصاف اما در شرایط فعلی هرگونه تضعیف دولت امری کاملاً خلاف است و همه باید از دولت حمایت کرده و در زمانی که دشمن همه توان خود را به کار گرفته تا به نظام جمهوری اسلامی ضربه بزند، باید دولت را تقویت کنیم.

این مرجع عالیقدر جهان تشیع افزود: امروز زمان تسویه‌ حساب‌های شخصی و حل اختلافات انتخاباتی نیست و اگر هم دولت در جایی ضعف دارد، همه باید کمک کنیم تا این ضعف‌ها برطرف شود.

همچنین، آیت‌الله علوی گرگانی در دیدار رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: در وضعیت حاضر مهم‌ترین مسأله تقویت راه‌های انسجام و وحدت در داخل کشور است؛ به گونه‌ای که اختلاف و افتراقی ایجاد نشود تا دشمن بتواند از آن سوءاستفاده کند.

وی تصریح کرد: باید با تأمین مطالبات و نیازهای مردم، رضایت آنها را حاصل کنیم تا به عنوان مهم‌ترین پشتوانه نظام و مهم‌ترین رکن وحدت، همچنان حامی و پشتوانه اصلی نظام باشند و مسئولان نیز باید تحت نظر مقام معظم رهبری و با همدلی و هماهنگی یکدیگر، در این راستا تلاش خود را مضاعف کنند.

آیت‌الله سبحانی نیز پنج‌شنبه شب در دیدار با واعظی گفت: در وضعیت جدیدی که برای کشور پیش آمده است، باید تلاش کنیم با حفظ وحدت مردم را بیش از پیش به آینده امیدوار کنیم که لازمه این مهم تأمین رضایت و مطالبات عامه مردم است.

این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: ما در نظام جمهوری اسلامی همه سرنشینان یک کشتی هستیم و سرنوشت واحدی داریم؛ لذا باید اختلاف سلایق را کنار گذاشته و اگر مسأله‌ای وجود دارد نیز با گفت‌وگو حل و فصل شود. مشکلات امروز پیش‌روی نظام بیشتر از مشکلات سال‌های اول انقلاب و زمان جنگ نیس، اما باید برای عبور از این مشکلات سطح وحدت و همدلی بین مردم و نظام به سطح انسجام کشور در سال‌های اول انقلاب برسد که یک نکته بسیار مهم در وضعیت کنونی این است که با سوءاستفاده‌کنندگان از اوضاع امروز و مفسدان اقتصادی برخورد قانونی قاطع داشته باشیم.

واعظی در این دیدار گفت: دولت همه تلاش خود را برای برقراری ارتباط نزدیک‌تر با مردم و پیگیری و تأمین مطالبات آنها به کار خواهد گرفت و البته در این راستا به طور جدی نیازمند حمایت مراجع، روحانیون و حوزه‌های علمیه است.

2929

لغو مصاحبه کی‌روش در برنامه 2018

در حالی که طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار بود امروز کارلوس کی روش به همراه آرین قاسمی مترجم خود در برنامه 2018 حضور پیدا کند این اتفاق رخ نداد.

ظاهرا این تصمیم با تماس هایی که با سرمربی تیم ملی گرفته شده وتو شده و این برنامه روی آنتن نرفت. با این وصف شایعات جدی پیرامون بخش دیگری از صحبت های کارلوس کی روش وجود دارد و آن موضوع ادامه کار وی در فوتبال ایران است.

کی روش قصد داشته در این مصاحبه صحبت هایی را در این باره مطرح کند که با لغو حضور او در تلویزیون این اتفاق رخ نداد و حال باید دید کی روش درباره ادامه کار در ایران چه تصمیمی خواهد گرفت.

رئیس فدراسیون فوتبال شب گذشته اعلام کرد توافق با کارلوس کی روش برای آغاز دوره تازه هدایت این تیم توسط او انجام شده اما این خبر تبدیل به یک توافق رسمی میان او و کی روش نشده و باید منتظر اظهار نظر رسمی یا انتشار برگه قرارداد کی روش و فدراسیون بود؛ البته اگر قراردادی امضا شده باشد.

251 41

 

رونمایی از نوکیا ۹ با حسگر اثرانگشت زیر اسکرین در ایفا ۲۰۱۸

 

به گزارش خبرآنلاین، گوشی با نام فنی A1 Plus و A1P درحال‌توسعه بوده و به‌صورت 8 هسته‌ای با اسنپ دراگون 845 عرضه خواهد شد.
{لینک}

آپدیت دوربین، قرار گرفتن حسگر اثرانگشت زیر
اسکرین از ویژگی‌های جدید در نوکیا 9 است که ظاهراً با استفاده از اولد ال‌جی
فناوری اثرانگشت زیر اسکرین تعبیه‌شده است.

گفته می‌شود نوکیا 9 با اندروید 9.0 یا Android P
عرضه می‌شود.

نوکیا 9 می‌خواهد نوت 9 سامسونگ و آیفون 10 اپل
را شکست دهد!

 

5656