محمدخانی: برانکو نباید با لج‌بازی به رضاییان ضربه بزند!

بازی پرسپولیس مقابل صنعت‌نفت آبادان را دیدید؟
بازی خیلی خوبی را از جانب بازیکنان پرسپولیس شاهد بودیم. پرسپولیس در نیمه اول سه موقعیت صددرصد گلزنی داشت که فقط در دو موقعیت، طارمی می‌توانست برای تیمش گل بزند.

طارمی حدود ۴، ۵ موقعیت صددرصد گلزنی داشت که فقط یکی از آنها را تبدیل به گل کرد، چه توصیه‌ای برای او دارید؟
من فکر می‌کنم طارمی خودش را خوب در موقعیت گل قرار می‌دهد اما حتماً باید از این فرصت‌ها استفاده بهتری داشته باشد و برای زدن ضربه زودتر تصمیم گرفته و دقت عملش را بالاتر ببرد.

پرسپولیس در مسابقات جام‌حذفی حضور ندارد. به نظرتان اردوی دبی و بازی‌های تدارکاتی در آنجا می‌تواند جایگزین خوبی برای مسابقات جام‌حذفی باشد؟
شرایط آب و هوایی و امکانات دبی بسیار خوب است و من فکر می‌کنم با چند بازی تدارکاتی که برانکو در این شهر برای پرسپولیس در نظر گرفته، تیم می‌تواند در تعطیلات آماده شود.

فاصله ۸ امتیازی با رقیب سنتی را چگونه ارزیابی کرده و شانس قهرمانی پرسپولیس را تا چه حد جدی می‌دانید؟
پرسپولیس به لحاظ امتیازی خوب و موفق عمل کرده و با امتیاز بالاتر از تراکتورسازی، نفت تهران و سایر تیم‌های تعقیب‌کننده شرایط خوبی دارد اما از آنجا که فعلاً فقط یک سوم لیگ گذشته به نظرم تیم‌هایی مثل استقلال هم می‌توانند وارد گردونه مدعیان شوند و استقلال با وجود فاصله ۸ امتیازی با صدر به نظر می‌تواند به جمع مدعیان اضافه شود. تیم سپاهان هم جدا از استقلال به همراه نفت تهران، تراکتورسازی و پرسپولیس جزو مدعیان جدی قهرمانی است.

بحث تکراری این روزهای پرسپولیس هم رامین رضاییان و کم بازی کردن او است، در این رابطه شما چه نظری دارید؟
من معتقدم برانکو نباید لجبازی کند و به یکی از بهترین بازیکنان خود یعنی رضاییان لطمه بزند؛ بازیکنی که پاس محکم و لقمه آماده‌ای را برای طارمی مهیا کرد و ضربه‌اش آن‌قدر محکم و دقیق بود که مهدی فقط اثر کوچکی روی توپ گذاشت تا این پاس دقیق و محکم تبدیل به گل برتری پرسپولیس شود.

43503

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *