مدیرعامل ایرتویا در کرمان: نمایندگی تویوتا «دلیلی» در سطح نمایندگی های ژاپن است

رضا عبادی زاده- خبرآنلاین: در این آیین همچنین از خودروی تویوتا پریوس هیبرید ، محصول جدید تویوتا که به تازگی وارد ایران شده است، رونمایی شد. گروه خودرویی دلیلی که 5 سال جزو گروه های خودرویی برتر کشور قرار دارد در حالی موفق شد نمایندگی تویوتا را در کرمان افتتاح کند که پیش از این هم نمایندگی شرکت های هیوندایی، جیلی، کیا، مرسدس بنز و بی ام دبلیو را در اختیار داشت و خدمات فراوانی را از این طریق به مردم استان کرمان ارائه می نماید. کیفیت خوب و رضایت مشتریان از گروه خودرویی دلیلی باعث شد تا شرکت ایرتویا، نمایندگی انحصاری تویوتا در ایران، که به سخت گیری در اعطای نمایندگی مشهور است، نمایندگی تویوتا در کرمان را به گروه خودرویی دلیلی اعطا نماید. در ادامه گزارشی از این آیین را بخوانید.

امیر دلیلی: این نمایندگی بهترین نمایندگی تویوتا در جنوب شرق خواهد شد

امیر دلیلی یکی از مدیران گروه خودرویی دلیلی در آیین افتتاح نمایندگی تویوتای این گروه خودرویی گفت: امروز مایه افتخار من است. وی سپس به ارائه تاریخچه ای کوتاه از گروه خودرویی دلیلی پرداخت و اظهار داشت: ما کارمان را در زمینه خودرو از سال 87 با نمایندگی هیوندایی شروع کردیم و گروه خودرویی دلیلی از آن جا شکل گرفت. این کارآفرین برتر استان کرمان افزود: امروز خیلی خوشحالم که ما پیش بزرگان شرکت ایرتویا روسفید شدیم. دلیلی با بیان اینکه تاکنون نمایندگی های جیلی، کیا، هیوندایی، مرسدس بنز و بی ام دبلیو را در کرمان راه اندازی کردیم، عنوان کرد: این بار اما به درجه یک نمایندگی ها یعنی نمایندگی تویوتا رسیدیم. در فضایی به مساحت دو هزار و 500 متر مربع این نمایندگی ایجاد شده و قول می دهم همانند دیگر نمایندگی ها، نمایندگی تویوتا هم در جنوب شرق کشور به بهترین نمایندگی تبدیل شود.

این مدیر در بخش دیگری از سخنانش گفت: علاوه بر علاقه به خدمت به مردم استان کرمان، بحث کارآفرینی هم برای ما اهمیت داشت. افرادی که هم اکنون در نمایندگی های مختلف گروه خودرویی دلیلی مشغول به کار هستند، تخصص پیدا می کنند. کار کردن در این نمایندگی ها همانند یک دانشگاه است و این افراد اگر روزی از مجموعه ما هم جدا شوند، تخصص دارند و بیکار نمی مانند. دلیلی در ادامه با بیان اینکه برخی از هم استانی هایمان به دلیل ترس از چشم زخم حاضر به سرمایه گذاری در استان نیستند، اظهار داشت: گروه خودرویی دلیلی اما به سرمایه گذاری در کرمان اعتقاد دارد. با این کار علاوه بر خدمت به مردم، از خروج سرمایه از استان جلوگیری می شود. امروز شما می بینید که مردم کرمان در زمینه خودرو دیگر نیازی به رفتن به دیگر استان ها ندارند چرا که در کرمان بهترین نمایندگی ها را داریم. وی در پایان گفت: تویوتا با دیگر برندها تفاوت دارد و از راه اندازی نمایندگی این شرکت در کرمان خرسندیم.

وحید دلیلی: بالاترین استانداردهای تویوتای ژاپن در این نمایندگی رعایت شده است

وحید دلیلی دیگر مدیر گروه خودرویی دلیلی هم در این مراسم گفت: امروز دور هم جمع شدیم تا آغاز همکاری گروه خودرویی دلیلی با برند خوشنام تویوتا را جشن بگیریم. وی همچنین به روزهای آغاز به کار گروه خودرویی دلیلی اشاره کرد و اظهار داشت: شاید هشت سال پیش که ما شروع کردیم، برای دو جوانی که تصمیم گرفته بودند برای جوانان شهرشان کارآفرینی کنند، آینده روشن نبود، نیروی متخصص و توانمند به میزان کافی وجود نداشت و مشکلات بسیاری باعث رنج ما می شد، اما هیچوقت خسته و مردد نشدیم و به مسیرمان اعتقاد داشتیم.

این کارآفرین برتر استان کرمان افزود: امروز خوشحالیم که تلاش هایمان به بار نشسته و در کنار خود ۲۲۰ جوان علاقمند و توانمند شده داریم. برای این اتفاق وقت وهزینه بسیاری صرف کردیم و مفتخریم که امروز تلاش هایمان به ثمر نشسته است. دلیلی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه همشهریانمان در گذشته نه چندان دور برای یک سرویس تعویض روغن برای ماشین های شرکتی مجبور به طی مسافت ۴۰۰ کیلومتری می شدند، عنوان کرد: امروز با سرمایه گذاری انجام گرفته در بخش امکانات لجستیکی استاندارد روز دنیا و همچنین تربیت نیروی انسانی متخصص، تقریبا همه خودروهای روز دنیا می توانند با بالاترین استاندارد در گروه خودرویی دلیلی خدمات بگیرند. این مدیر افزود: افتخار می کنیم که این خدمات را در خور شان کرمانی های عزیز فراهم کرده ایم. وی در ادامه با اشاره به افتتاح نمایندگی تویوتا توسط گروه خودرویی دلیلی در کرمان، گفت: به گواه مدیران محترم شرکت ایرتویا که امروز در اینجا حضور دارند، بالاترین استانداردهای تویوتای ژاپن در این نمایندگی برای خدمت بیشتر به همشهریان رعایت شده است. دلیلی در پایان اظهار داشت: امیدوارم گروه خودرویی دلیلی خدمات صادقانه خود را تا سالیان سال به کرمانی های عزیز ارائه دهد.

مدیرعامل ایرتویا: نمایندگی تویوتا دلیلی در سطح نمایندگی های ژاپن است

مدیرعامل شرکت ایرتویا هم در این مراسم گفت: خیلی خرسندم که این فرصت به ما دست داد تا بتوانیم خدمات شایسته ای به مردم این دیار ارائه دهیم. دکتر عبدالرضا فهیمی افزود: شرکت ایرتویا در سال 1350 توسط شادروان حدادزاده تاسیس شد. پس از انقلاب این شرکت در اختیار بنیاد مستضعفان قرار گرفت و در سال 73 سهامش مجددا توسط خانواده حدادزاده خریداری شد. وی با بیان اینکه براساس رسالت جهانی که ما برعهده داریم و همچنین بر اساس شعار جدید تویوتا، سیاست ما این است که بهترین نمایندگی را در هر شهر داشته باشیم و به نحو احسن به مردم خدمت کنیم، تصریح کرد: دوستان ما شریک بسیار خوب و قابل اعتمادی را در این منطقه به ما معرفی کردند. ما امروز با حضور نماینده تویوتا ژاپن که تایید کردند که این نمایندگی از نظر سخت افزاری و نرم افزای در سطح نمایندگی های ژاپن است، نمایندگی تویوتا گروه خودرویی دلیلی را افتتاح می کنیم. مدیرعامل شرکت ایرتویا اضافه کرد: این نمایندگی به عنوان یک نمایندگی مدرن می تواند در سطح استان و کشور معرفی شود.

رونمایی از تویوتا پریوس

در این مراسم از خودوری تویوتا پریوس هیبرید رونمایی شد. تویوتا پریوس پرفروش‌ترین و یکی از بهترین خودروهای هیبریدی جهان است. این خودرو به لطف استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ تویوتا، مصرف سوخت بسیار اندکی دارد و به همین دلیل نیز پس از افزایش قیمت بنزین، بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفت. پریوس سفیر تویوتا در به ارمغان آوردن فناوری، آرامش، حفاظت از محیط زیست و ایمنی محسوب می شود. در مدل جدید این خودرو، شاسی به سبب افزایش ایمنی تقویت شده و علاوه بر آن به‌منظور ارتقای ایمنی رادار پیشگیری از تصادف در کنار رادار کروز به لیست آپشن های این خودرو افزوده است. دیگر لوازم جانبی سیستم هیبریدی به‌منظور عملکرد بهتر ارتقا یافته است نیکل فلزی باتری جدید هایبریدی فشرده‌تر از مدل نسل قبلی است که به شارژ بهتر و دوام آن افزوده است. حجم موتوربنزینی پریوس 1.8 لیتر است و با سیستم برقی، 134 اسب‌بخار را با گشتاور 142 نیوتون‌متر تولید می‌کند که حین شتاب‌گیری سامانه برقی هم وارد عمل می‌شود، همین خودروی 134 اسب‌بخاری با وزن 1290 کیلوگرمی‌ در کمتر از 9.5 ثانیه شتابگیری صفر تا 100 کیلومتر را انجام می‌دهد. مصرف سوخت کمتر از 4.5 لیتر از ویژگی‌های این خودرو محسوب می‌شود. گیربکس این خودرو از نوع CVT یا بهتر بگوییم ECVT است که عملکرد خوبی در پریوس دارد.

اعطای گواهینامه نمایندگی تویوتا به براداران دلیلی

پس از رونمایی از تویوتا پریوس، گواهینامه نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش تویوتا به براداران دلیلی اعطا شد.
همچنین در این مراسم اعلام شد که زهرا نعمتی تیر و کمانی را که با آن سهمیه الپیک و پاراالمپیک را کسب کرده، یه انجمن خیریه یاس تقدیم کرده است. انجمن خیریه یاس هم از امیر و وحید دلیلی برای همراهی ها و کمک هایشان به این انجمن، تجلیل کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *