کارنامه‌ بنیاد برکت، نمونه‌ عینی پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی است

نماینده‌ی مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی از عملکرد بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در حوزه‌ی بهداشت و درمان تقدیر کرد و گفت: بنیاد برکت و گروه دارویی برکت در حوزه‌ سلامت و داروسازی به جایگاه مهمی دست یافته‌اند.

محمدحسین قربانی افزود: هم اکنون در حال رایزنی با مجموعه‌ی بنیاد برکت هستیم که بتوانیم از این فرصت در جهت رفع پاره‌ای از مشکلات موجود در بخش‌های مختلف عمرانی در شهرستان آستانه اشرفیه استفاده کنیم. این شهرستان با مشكلات و محرومیت‌های عديده‌اي در زمينه‌هاي گوناگون مواجه و نيازمند ياري بنياد بابركتِ برکت است. 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس دهم در اشاره به اقدامات مثبتی که بنیاد برکت در دیگر مناطق کشور داشته است تصریح کرد: این بنیاد تاکنون در حوزه‌‌های توانمندسازی اقتصادی و اشتغال‌زایی، تأمین زیرساخت‌ها و امور زیربنایی، احداث مدارس و مساجد، ساخت مراکز بهداشتی و درمانی، ارایه‌ی خدمات بیمه‌ای و حمایتی، و ارتقای حوزه‌های فرهنگی کشور اقدامات ارزنده‌ای را انجام داده است، ضمن‌ این‌که در زمینه‌ی تولید دارو، گروه دارویی برکت نیز عملکرد قابل دفاعی دارد.

قربانی اقدامات بنیاد برکت را یکی از کارسازترین روش‌ها در زمینه‌ی عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در سراسر کشور دانست و یادآور شد: این بنیاد با استفاده از کارشناسان باتجربه و کارآمدی که دارد از ظرفیت خوبی برای عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در سراسر کشور برخوردار است.

وي با اشاره به مشارکت در راه‌اندازی ده‌ها مركز صنعتي، كشاورزي، دامداري و اقتصادي از سوي بنياد بركت در سراسر كشور، ‌گفت: اين بنياد در حوزه‌ی‌ کارآفرینی و راه‌اندازی طرح‌های توانمندسازی اقتصادی در مناطق محروم و کم‌تر برخوردار کشور، فعالیت گسترده‌ای داشته و باعث ايجاد ده‌ها هزار شغل پايدار در كشور شده است. 

 

3535

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *