از تیپ‌ متفاوت وزیر جوان تا رونمایی از ترکیب تهاجمی تیم‌ملی/ پربازدیدهای جمعه ۱۸ خرداد

در سرویس سیاست، حضور احمدی‎نژاد در راهپیمایی روز قدس پربازدید شد. تیپ متفاوت وزیر ارتباطات در راهپیمایی روز قدس هم برای بسیاری از مخاطبان جذابیت داشت. در عین حال بسیاری دنبال پاسخ این پرسش بودند، چرا روحانی و جنتی در راهپیمایی امروز تهران نیستند؟

در سرویس اقتصاد، نگاه کاربران بیش از همه به خبر درآمد میلیونی از سبزی‌فروشی افتاد. منتظر کاهش قیمت مسکن در نیمه دوم سال باشید، بازدید زیادی داشت. اظهارات سیدعلی درباره متعادل شدن نرخ ارز هم مورد توجه قرار گرفت. 

در سرویس فرهنگ، خبر درگذشت بازیگر سریال «پسران آنارشی»‌ بازدید زیادی داشت. حضور احمد مهران‌فر و همسرش در یک نمایش هم توجه خیلی از کاربران را به خود جلب کرد. خودکشی مجری و برنامه‌ساز شبکه خبری سی‌ان‌ان نیز پرکلیک شد. 

در سرویس جامعه، کاربران زیادی با نگرانی روی خبر هواپیمای اهواز-مشهد در آسمان آتش گرفت،‌ کلیک کردند. اعتراض کنکوری‌ها در آزمون ارشد هم مخاطبان زیادی داشت. آغاز موج جدید بارندگی‌‌ها هم پربازدید بود. 

در سرویس بین‌الملل ترامپ همچنان موضوع داغ است و ابراز امیدواری ترامپ برای دیدار با مقامات ایرانی پربازدیدترین خبر. ائتلاف حکیم، صدر و علاوی در عراق هم از پربازدیدها است. خط و نشان کشیدن ترامپ برای رهبران فرانسه و کانادا هم مخاطب بسیار داشت. 

در سرویس ورزش، رونمایی از ترکیب تهاجمی تیم ملی پربازدیدترین مطلب بود. احتمال حضور پیمان یوسفی در روسیه برای گزارش بازی‌های تیم ملی فوتبال هم مخاطبان بسیار داشت. بسیاری از کاربران هم دنبال دانستن پشت پرده نرفتن محسن مسلمان به سپاهان بودند. 

58241

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *