بازی های آسیایی/نتیجه نمایندگان ایران در روز اول+جدول مدال


آفتاب نیوز :

اولین روز بازی های آسیایی هانگژو در حال برگزاری است و نمایندگان ایران در رشته های مختلف به رقابت می پردازند. قایقرانی کاروان را روشن کرد و ایران در دو نفره سنگین وزن زنان نقره گرفت.

نتایج نمایندگان ایران در روز نخست به شرح زیر است:

کشتی

قایقران ایران در دور پایانی قایقرانی وزن سنگین “الف” بین بانوان با ترکیب مهسا جاور و زینب نوروزی زمان 7 دقیقه و 17 ثانیه و 8 صدم ثانیه را به ثبت رساند و به مدال نقره دست یافت.

در دور پایانی روئینگ دو نفره سبک بانوان، قایقران ایران با ترکیب نازنین ملایی و کیمیا زارعی زمان 7 دقیقه و 17 ثانیه و 90 صدم ثانیه را به نام خود ثبت کرد و در جایگاه چهارم قرار گرفت و مدالی دریافت نکرد.

در فینال A دسته دو نفره سنگین وزن مردان، امیرحسین محمودپور و رضا گرمانی قایقران ایرانی با زمان 6 دقیقه و 34 ثانیه و 2 صدم ثانیه چهارم شدند.

خودشه

احسان نبوی نماینده ایران در بخش تالو در جایگاه دهم قرار گرفت.

تیراندازی کردن

سه نماینده ایران در تیراندازی هوایی بانوان به فینال نرسیدند. در مرحله مقدماتی شارمینا چاهول امیرانی مقام یازدهم، الهه احمدی مقام هفدهم و نجمه همتی در جایگاه سی و هشتم قرار گرفتند.

تکواندو (پومسه)

مرتضی زنده دل در مرحله یک هشتم نهایی مقابل میونگ جونگ از چین تایپه شکست خورد و از راهیابی به مرحله بعد بازماند.

او 7910 امتیاز گرفت در حالی که حریفش 7920 امتیاز کسب کرد.

مرجان سلخشوری در مرحله یک هشتم نهایی هو دوی تران از ویتنام را با نتیجه 7720 شکست داد و راهی مرحله یک هشتم نهایی شد.

والیبال ساحلی

در مرحله یک هشتم نهایی مرحله یک هشتم نهایی، تیم ملی ب ایران با ترکیب عباس پورسگری و علیرضا آقاجانی با نتایج 2 بر صفر، 21 بر 15 و 21 بر تیم تایلند ب به برتری رسید. 15. تیم ب ایران به جمع هشت تیم برتر مسابقات راه یافت.

شنا کنید

متین سهرون در پایان مرحله گروهی در دوی 200 متر با زمان 2 دقیقه و 5 ثانیه و 87 صدم ثانیه چهاردهم شد و از راهیابی به دور نهایی بازماند.

رکورد ایران پیش از این با رکورد ۲ دقیقه و ۵ ثانیه و ۹۶ صدم ثانیه در اختیار سعید آشتیانی بود و سهران آن را بهبود بخشید و به نام خود ثبت کرد.

هومر عباسی در پایان مرحله گروهی با زمان 58 ثانیه و 20 صدم ثانیه در ماده 100 متر در جایگاه هجدهم قرار گرفت. نماینده ایران نتوانست به مرحله نهایی راه یابد.

سامیار عبدلی در پایان مرحله گروهی در ماده 100 متر آزاد با زمان 50 ثانیه و 92 ثانیه در رده شانزدهم قرار گرفت. عبدولی نتوانست به مرحله نهایی راه یابد.

جودو

66 کیلوگرم: ابوالفضل محمودی در مرحله یک هشتم نهایی مغلوب کامسونگ ری از کره شمالی شد.

هندبال

تیم ملی هندبال مردان ایران در اولین دیدار خود در مرحله گروهی مقابل مغولستان به پیروزی رسید.

تیم ایران 50 بر 16 پیروز شد.

جدول مدال‌های کاروان ایران در بازی‌های آسیایی هانگجو:

رتبه
کشور
طلا
نقره
برنز
1 چین 10 0 1 2 هنگ کنگ 1 0 0 3 هند 0 3 1 3 ازبکستان 0 3 1 5 ژاپن 0 2 0 6 اندونزی 0 1 3 7 کره جنوبی 0 1 1
8
ایران
0
1
0
9 مغولستان 0 0 1 9 تایلند 0 0 1 9 ماکائو 0 0 1

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
handcarpetirعسلویه، کتابفروشیوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، بوشهرمجری، رادیو، رسانه های گروهی، فرهنگسرای دانش، برنامه، گوینده، فرمرزی کاجویبرنامه هفتم، کمیسیون وحدت مجلسمرغ و تخم مرغ، قیمتوزارت اقتصاد، برنامه هفتمgoogle